پارچه دیواری هتل

با گذشت هر روز دکوراسیون  هتل ها عوض می شود و زیبایی خاصی را پیدا می کنند.با جایگزین پارچه های دیواری کمتر کسی از کاغذ دیواری استفاده می کنندزیرا پارچه دیواری ها فضا را مجلل و زیبا تر می کنند.عمر پارچه دیواری برای هتل ها بیشتر از کاغذ است چون پارچه دیواری حالت ضربه گیری دارد و صدمه کمتری می بیند.

یکی از دلایلی که از پارچه دیواری برای هتل استفاده می کنند حالت صدا گیر بودن آن یا آکوستیک بودنش است.استفاده پارچه دیواری برای اتاق های هتل بهترین انتخاب است زیرا از ورود و خروج صدا جلوگیری می کند.پارچه دیواری هتل تنوع زیادی در طرح و رنگ دارد ولی شما حتما باید رنگی را انتخاب کنید که آرامبخش و ملایم باشد.

قیمت پارچه دیواری هتل

پارچه دیواری هتل را برندهای مختلف با رنگ و طرح و قیمت های متنوع وارد بازار کرده اند.شما با مشخص کردن بودجه خود با مشاوره های متخصص این کار مشورت نمایید .شرکت آرین ارایه در این زمینه دارای متخصصان ماهری دارد که با بازید از فضا هتل شما بهترین گزینه را در اختیار شما قرار می دهند.

برای اطلاعات بیشتر از قیمتها میتوانید تماس بگیرید و با مشاورین ما صحبت کنند. برای نصب پارچه دیواری هتل هم خدمات ارائه میدهند.